Patalpos atitinka visus įmonių verslo poreikius

Savo nuomininkams siūlome ne tik kokybiškas nuomojamas gamybines, administracines patalpas - drauge stengiamės užtikrinti, kad patalpas supanti aplinka atitiktų įmonių verslo poreikius.

nuomininkai
BŪK VISO
TO DALIS

Scan investment parke veikiančios įmonės

Probaldai UAB

Naujai įsteigta Norvegų kapitalo bendrovė „Probaldai“ UAB pradeda minkštų baldų gamybą Lietuvoje.

probaldai

Superlon Baltic UAB

Norvegijos bendrovė BREKKE INDUSTRIER AS, didžiausia Skandinavijos šalių lietų porolono (elastinio putų poliuretano) detalių gamintoja, Lietuvoje veiklą pradėjo 2002 metais. 2008 m. Norvegijos įmonė MEHREN HOLDING AS tapo Superlon Baltic UAB akcininke, taip į kompanijos veiklą įliedama daugiau patirties ir žinių. Panevėžyje įkurta Superlon Baltic UAB gamina aukščiausios kokybės porolonines baldų detales ir yra didžiausia lieto elastinio poliuretano gamintoja Baltijos šalyse. Superlon Baltic UAB ne tik gamina porolono detales, bet ir siūlo sprendimus baldų bei kitoms pramonės šakoms.

superlon

Scan Sorlie Baltic UAB

Norvegijos bendrovė Scan Sorlie AS Lietuvoje veiklą pradėjo 2007 metais. Panevėžyje įkurta Scan Sorlie Baltic UAB gamina išskirtinius norvegiško dizaino, aukščiausios kokybės baldus viešajam bei privačiam sektoriams - viešbučiams, biurams, kino teatrams.

scansorlie